Seinamaaling

Seinamaaling ­ see on asjakohane ja mitte vähem originaalse interjööri lahendus, mis moodustab omamoodi viisi ruumi suurendamiseks ja annab mugavuse, loob positiivse meeleolu ruumis, ergutab kujutlusvõimet ja inimese loovust.

Seinamaalid maja sisemuses ütleb külalistele, mitte ainult laitmatu maitse hoiuruumidele , vaid ka oma heaolu. Lisaks kasutades mosaiiki võib saavutada erinevaid visuaalseid efekte, suurendades visuaalset ruumi, paned värvi ja tonaalse aktsendid. Seda on väga raske edastada sõnadega. Seinamaalingud hajutavad ruumi piire, tekitades piiramatu ruumi tunde, et ei ole lihtsalt seinu.

Piiranguid seinamaalingutel ei ole. Kõik maalid seintel on tehtud andeka ja professionaalse kunstnik poolt, interjöörile antakse piisavalt stiilne olemus, et maksimaalselt edastada kodu omaniku fantaasiad. Tapeediga, isegi kõige ilusamaga on igavad ja isikupäratud, seega on vaja täiendavaid dekoratiivseid elemente ja seinamaale, mis on iseseisvad ja ei vaja täiendavaid kaunistusi.

Kunstnikud ja disainerid, kes töötavad meie firmas omavad erinevaid ideid seinamaali kujundamisteks ja neil on hea meel pakkuda just Teile professionaalset abi loomisel eksklusiivset sisekujundust kontoris, restoranis, kohvikus või oma kodus.

image-3
image-4
image-13
image-23
image-25
image-32
image-33
image-35
image-36
image-37
image-38
image-39
image-51
image-52
image-68
image-73
image-77
image-82
img_1717
img_1723

Comments are closed