PINGLAGI MAGAMISTOAS

Pinglagi on universaalne ning seda võib kasutada igas ruumis. Kuid magamistoas kuulub sellele eriline roll, sest siin on kõik allutatud ühele eesmärgile – kindlustada endale mugav olemine. Meie aitame Teil seda õdusat oaasi luua, sõltumata sellest, kui suur see tuba on või milline on selle värvilahendus.

Uinuda ja ärgata, unistada, armatseda, peegeldudes endale lae laitmatus sileduses… Veel hiljaaegu tundus see imena, sest mitte ükski laematerjal ei suuda tagada sellist veatult tasast pinda. Alles nende laematerjalide tulekuga algas magamistoa interjööri kujunduses uus ajastu, mis kinkis meile ilusa ja mugava elu.

KUI PALJU MAKSAB MAGAMISTOA PINGLAGI?

Magamistoa pinglaed – klassikalised lahendused …

Paljud järgivad siiani väljakujunenud stereotüüpi: magamistoas peavad tingimata valitsema heledad pastelsed toonid, lagi peab olema valge ja ei mingit üleliigset peenust. Mis siis ikka – klassikaline interjöör on alati kindel variant. Kuid isegi konservatiivsete vaadete esindajate fantaasiale annab magamistoa pinglagi voli lennata.  Selle lae kõikvõimalikke pastelseid varjundeid ja mitmekülgseid tekstuure kombineerides võib saavutada lihtsalt vapustavaid tulemusi. 

Klassika täielik kehastus on magamistoa matid pinglaed, mille tekstuur ei erine pea millegi poolest tavalisest krohvitud pinnast.  Lakitud ja peegelläikega pinglagi lisab ruumile erilist sarmikust, muudab ruumi näiliselt avaramaks ja täidab selle valgusega. Selliselt laelt peegeldub kõik see, mis satub tema vaatevälja – suurepärane omadus une jaoks mõeldud toal.  

Comments are closed