PINGLAGI LASTETOAS

Pinglagi lastetoas on ideaalne lahendus nii esteetilisest kui ka praktilisest küljest. See on ohutu, sellel on palju eeliseid teiste laetüüpide ees ning võimaldab luua sobiva interjööri igas vanuses lastele. Mõelge välja teema, olge loomingulised ja meie toetame Teid ning teostame iga Teie fantaasia.

Lastetuba on lapse isiklik väike maailm. Loomulikult peab see ruum olema eriline: ohutu, mugav, ilus, selline, et seal tahaks elada ja tegutseda. Sellepärast pingutavad hoolitsevad lapsevanemad maksimaalselt lastetoa interjööri kujundamisel ja valivad välja ainult parima, mida kaasaegne ehitusmaterjalide turg pakub, sealhulgas ka pinglaed.

Miks on nii lapsed kui ka lapsevanemad lastetoa pinglagede poolt? Need on

  • täiesti kahjutud, kui on Euroopa tootjate (Prantsuse, Itaalia või Saksa) valmistatud;
  • kaunid, muutes reaalsuseks laste või täiskasvanute mistahes fantaasiad, loovad piduliku atmosfääri;
  • kergesti pestavad (võib mürada ja lakke jälgi jätta);
  • pallimängusõbralikud (pehmed mänguasjad põrkavad laest tagasi seda kahjustamata);
  • ideaalsed sooja- ja heliisolaatorid (lastetoa jaoks asendamatud omadused).

Mitmel tasapinnal paiknevate pinglagede abil saab lastetoa visuaalselt tsoonideks jagada, ütleme näiteks poisi ja tüdruku või puhkamise ja õpingute alaks. Eri tüüpi laevalgustus aitab sel efektil veelgi enam mõjule pääseda.

   

Lastetoa pinglagede tekstuur võib olla matt, siidmatt või läikiv. Matt lagi moodustab tasase, veidi karedana tunduva ja krohvitud laele sarnaneva pinna.  Läikivad pinnad annavad nõidusliku peegliefekti. Siidmatt lagi jääb omadustelt nende kahe vahele.

Comments are closed