Pinglagede paigaldamine

Pinglagede montaaž: kiire, puhas, professionaalne

Pinglae paigaldamine erineb kardinaalselt teistest remondi käigus tehtavatest montaažitöödest: sellega ei kaasne tolmu ega ehitusprahti. 

Firma D-design spetsialistid paigaldavad pinglagesid igasugustesse, sealhulgas ka valmis remondiga ruumidesse mõne tunni jooksul; pärast seda piisab tavalisest niiskest koristusest ja kõik on korras. Kontori pinglae võib paigaldada pärast tööpäeva lõppu ja järgmisel päeval on kõik valmis külaliste vastuvõtuks. Pinglae montaaž ja paigaldamine nõuavad vaid professionaalseid teadmisi ja varustust.


Pinglae paigaldamise meetodid

Tänapäeval võib pinglage paigaldada eri meetodeid kasutades: kiilude, liistude abil või harpuunmeetodil. Igaühel neist on omad eelised, kuid levinuim on harpuunmeetod. See võimaldab paigaldada pinglage ka mittestandardsesse ruumi ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

PINGLAE MONTAAŽI ETAPID: 

montage_profil

Profiili kinnitamine.

Ruumi ümbermõõdu ulatuses monteeritakse seina külge märgistust mööda tugiprofiil – liist–, mis kinnitatakse tugevasti tüüblite ja kruvidega. 

 

 

 

 

natjagkaLõuendi pingutamine.

Enne pinglae montaaži on vaja ruumi ja kangast (kilet) soojendada soojakahuriga.  Pärast seda kuumutatakse kilet juba intensiivsemalt (60 – 70 oC), nii et see muutub elastseks ja seda saab venitada. Kuumutada on vaja parajalt: ebapiisavalt soojendatud materjali on raske pinguldada, ülekuumutatud lõuend kukub liistult maha. Seetõttu peavadki pinglage paigaldama üksnes professionaalid! 

 

 

 

 

 

fixacija

Fikseerimine.

Esmalt kinnitatakse lõuendi nurgad, seejärel fikseeritakse selle paindlik servaliist (harpuun) spetsiaalsete tööriistade abil varem seinale kinnitatud tugiprofiili külge kogu ruumi ümbermõõdu ulatuses. Kui laematerjal jahtub, omandab ta endised mõõtmed ja moodustab pinguldudes ideaalselt tasase pinna. 

 

 

 

svet

Valgustuse ja muude  seadmete paigaldus. 

Eelkõige on vaja kõik juhtmed paigutada oma õigesse kohta (viia nt valgustite kinnituskohtade juurde). Seda tehakse seinaliistu paigaldamise ajal. Pärast lae pingule tõmbamist lõigatakse materjali ülikorralikult avaused iga valgusti kohale, seejärel kaetakse nende ääred kuumuskindla rõngaga. Nüüd võib asuda seadmeid paigaldama.  

 

 

montage_end

Dekoratiivlindi või plastikliistu montaaž.

Neid kasutatakse kaunistamiseks, sest muudavad märkamatuks seina ja pinglae vahelised praod. 

 

 

 

 

Mõõtmisest valmis tulemuseni

Pinglaed võimaldavad enda taha peita erinevad kommunikatsioonid,seada sisse punktvalgustust.Sel juhul toimub kõigi kommunikatsioonide paigaldus ühel ajal tugiprofiilide kinnitamisega. Pärast laematerjali jahtumist lõikavad spetsialistid sellesse avaused, mis vastavad valgustite mõõtudele, monteerivad need kohale ja ühendavad, seejärel katavad avause servad kuumuskindlate rõngastega.

Firma D-design paigaldab igat tüüpi pinglagesid rangelt paigalduseeskirjade järgi oma tehnoloogiat kasutades. See võimaldab meil tagada montaaži suurepärase kvaliteedi ja operatiivsuse. 

Comments are closed