Firmast

Firma D-design pinglagede paigaldamise teenustespekter hõlmab kõike alates tasuta mõõtmistöödest kuni igasuguse keerukusastmega pinglae paigalduse ja garantiiteeninduseni. Aastase töö tulemusel oleme sisse seadnud head suhted klientide ja partneritega, peame pidevalt silmas viimaseid moesuundi, laiendades ja uuendades materjalivalikut. Tuleme alati klientide soovidele vastu ning püüame leida neile ideaalse taskukohase variandi.

Meie väga headest spetsialistidest koosnev meeskond suudab paigaldada kuitahes keeruka ja igasuguste mõõtmetega pinglae! Iga uus tellimus võimaldab meil mitte üksnes lahendada püstitatud ülesannet, vaid tõsta ka oma professionaalse meisterlikkuse taset. 

 
 

Hinnad

Firma D-design põhimõte on – kõige madalamad hinnad!

Pinglage võib endale lubada iga ostja, kõik sõltub Teie soovidest. Meie pinglagede hinnakiri  moodustub põhimõttel kõige madalam hind miinus 5% ja põhineb iganädalasel hinnamonitooringul. Hindade madalal hoidmiseks toimub firmas aktsioon „Soodsa hinna garantii”. 

 

Klienditeenindus

Kvaliteetne klienditeenindus on üks firma D-design äristrateegia prioriteete.

Oleme saavutanud väga heal tasemel klienditeeninduse tänu firma töötajatele, kes mõistavad klientide meeleolu ja ka kõige varjatumaid soove, ning parima tehnoloogia kasutamise tõttu.  

 

Personal

Panustame suurel määral ettevõtte töötajate väljaõppesse. Müügiosakonna mänedžerid, home-mänedžerid, mõõtmisspetsialistid läbivad spetsiaalselt väljatöötatud klienditeeninduse programmi ning seetõttu saame pakkuda tellijatele esmaklassilist teenindust.

Firma tehniline personal läbib koolituse ja praktika ning saab loa töötada elektri- ja gaasiseadmetega. 

 

Tootmine

Tänapäevane tehnoloogia ja väljaõppinud meeskond võimaldab meil paigaldada igasuguse suuruse ja kujuga pinglagesid: horisontaalseid, ümmargusi, mitmetasapinnalisi ja seda nii era- kui ka avalikesse interjööridesse.

Täiustatud tootmisprotsess võimaldab meil pakkuda pinglagede paigaldamist lühimate tähtaegadega ning garanteerida kõige soodsamad hinnad. 

 

Garantiiteenindus

D-design kindlustab materjali garantii 1–15 aastat, paigaldamise garantii 1 aasta. Garanteerime materjali tasuta asendamise, kui muutub selle värv, tekstuur või katkevad ühendused.

D-design ei unusta oma kliente ning teenindab neid ka pärast garantiiaja möödumist. 

Comments are closed